
Nieuwe klant: Saen Garantiemakelaars
Saen Makelaars verruilde handmatig gedoe voor overzicht en rust. Dankzij Effytool is alles geautomatiseerd en centraal geregeld.
Er staat een nieuwe klantcase online. Harry Lamberink vertelt ons in dit interview hoe hij sinds de start van het bedrijf in 1988, voor een klant de állerbeste deal wil regelen.
Kijk verder dan alléén de aankoop, of alléén de verkoopopdracht. Met extra aandacht voor de klant, willen wij toegevoegde waarde bieden bij belangrijke financiële beslissingen in het leven.
Dat is onze missie: naast de klant staan en ervoor zorgen dat ze een betere deal krijgen dan ze alleen zouden kunnen.
Lees hoe Lamberink dat doet, en hoe Effytool ondersteunt, in het interview.

Saen Makelaars verruilde handmatig gedoe voor overzicht en rust. Dankzij Effytool is alles geautomatiseerd en centraal geregeld.

Tool in de spotlight: met Effytool heb je ondertekenen in de hand. Altijd real-time inzicht in wie er jouw document bekijkt en een veilige, rechtsgeldige ondertekening binnen een handomdraai.

Tool in de spotlight: krijg controle over alle opdrachten en deadlines en vereenvoudig workflows van het MJOP met een overzichtelijk proces. Van offerte tot facturatie, van planning en inventarisatie tot gebouwopnames.
We gebruiken technologieën zoals cookies om jouw ervaring op onze website te optimaliseren. Met jouw toestemming kunnen we gegevens zoals surfgedrag en unieke ID’s verwerken, zodat we je nog beter van dienst kunnen zijn. Wil je geen toestemming geven of je toestemming later intrekken? Dan kan het zijn dat sommige functies niet helemaal naar wens werken.