
Nieuwe klant: Saen Garantiemakelaars
Saen Makelaars verruilde handmatig gedoe voor overzicht en rust. Dankzij Effytool is alles geautomatiseerd en centraal geregeld.
In slechts 30 minuten deelden we de beste efficiëntie tips en leggen we de Effy-methode uit. AI-expert Jorrit van Ginkel deelt 3 tips om AI slim in te zetten en onze eigen Gerard de Gier deelt zijn inzichten uit 20+ jaar ervaring met het inrichten van de klantreis.
Na het kijken weet jij:
– Waar kan de meeste tijd bespaard worden in herhalende processen?
– Wat kunnen we opschalen doordat we AI kunnen gebruiken?
– Hoe geef je extra aandacht aan je klant, zonder extra veel tijd kwijt te zijn?|
Dit webinar werd gehost ter ere van het lanceren van onze software en adviesdiensten voor de automotive industrie.
Je leert een heleboel van het kijken van deze video, maar persoonlijk advies blijft natuurlijk het beste. Boek daarom een vrijblijvende Effyscan, en laat ons meekijken hoe jij efficienter kan werken!

Saen Makelaars verruilde handmatig gedoe voor overzicht en rust. Dankzij Effytool is alles geautomatiseerd en centraal geregeld.

Tool in de spotlight: met Effytool heb je ondertekenen in de hand. Altijd real-time inzicht in wie er jouw document bekijkt en een veilige, rechtsgeldige ondertekening binnen een handomdraai.

Tool in de spotlight: krijg controle over alle opdrachten en deadlines en vereenvoudig workflows van het MJOP met een overzichtelijk proces. Van offerte tot facturatie, van planning en inventarisatie tot gebouwopnames.
We gebruiken technologieën zoals cookies om jouw ervaring op onze website te optimaliseren. Met jouw toestemming kunnen we gegevens zoals surfgedrag en unieke ID’s verwerken, zodat we je nog beter van dienst kunnen zijn. Wil je geen toestemming geven of je toestemming later intrekken? Dan kan het zijn dat sommige functies niet helemaal naar wens werken.